O nas

Budbial to firma działająca na podlaskim rynku deweloperskim specjalizująca się w budowie energooszczędnych mieszkań bezczynszowych oraz domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Zapewniamy kompleksową realizację w formule dostosowanej do potrzeb i oczekiwań Klienta. Oferujemy domy w standardzie deweloperskim oraz „pod klucz” według indywidualnych projektów wnętrz. Jako odpowiedzialny Deweloper w pierwszej kolejności staramy się poznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Powyższa myśl przyświeca nam od początku istnienia naszej działalności dlatego też oferujemy Państwu następujące usługi:

  • budowę w standardzie stanu surowego,
  • budowę w standardzie stanu deweloperskiego,
  • budowę w standardzie „pod klucz”,
  • projektowanie wnętrz dla standardu „pod klucz”,
  • kompleksową realizację Inwestycji we wskazanej lokalizacji (od zakupu gruntu do przekazanie do użytkowania).

 

Misja

Naszą misją jest tworzenie przestrzeni mieszkalnych, optymalnych dla potrzeb ludzi aktywnych z zastosowaniem energooszczędnych rozwiązań. Dbamy przy tym o detale estetyczne naszych budynków  z zachowaniem równowagi krajobrazu oraz poszanowaniem środowiska.

Wizja

Dążymy do zbudowania na rynku lokalnym marki solidnego dewelopera wyróżniających się inwestycji mieszkaniowych. Realizacje, które wykonujemy, są cały czas udoskonalane pod względem wizualnym i użytkowym oraz zlokalizowane w przyjaznych miejscach.