Wydarzenia Aktualności
5 powodów dla których warto wybrać LIGO Apartamenty na Lisiej Górze w Wasilkowie

5 powodów dla których warto wybrać LIGO Apartamenty na Lisiej Górze w Wasilkowie

Rozglądając się za nowym mieszkaniem bierzesz pod uwagę wiele czynników – lokalizację a w tym bliskość przystanków komunikacji miejskiej, czas dojazdu do pracy, okoliczną infrastrukturę, najbliższe sąsiedztwo czy wygląd i jakość wykonania budynków. 

Dowiedz się więc, dlaczego LIGO Apartamenty są jednym z najlepszych wyborów spełniających te kryteria!

Sąsiedztwo zieleni

Wasilków położony jest w dolinie rzeki Supraśl obok Puszczy Knyszyńskiej. Urokliwa lesista okolica zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Znajdziemy tu liczne ścieżki piesze, rowerowe czy konne. Wszystkie te udogodnienia oferuje również nasza nowa inwestycja na Lisiej Górze.

W najbliższym czasie planowana jest modernizacja istniejącego zalewu w Wasilkowie. Pojawi się tutaj nowa plaża, park wodny dla dzieci, wieża widokowa i tężnia.

Sprawna komunikacja publiczna

Dogodna lokalizacja Wasilkowa umożliwia sprawne przemieszczanie się po samym mieście oraz szybki dojazd do Białegostoku. Przez gminę Wasilków przebiegają dwie drogi krajowe prowadzące do przejść granicznych oraz linia kolejowa Zielonka-Kuźnica Białostocka. BKM prowadzi transport zbiorowy na terenie Gminy Wasilków zintegrowany z komunikacją miasta Białystok.

Ligo Apartamenty Lisia Góra sąsiadują z pętlą autobusu 102 umożliwiając tym samym szybką komunikację.

Rozbudowana infrastruktura

W Gminie Wasilków funkcjonują liczne przedszkola, żłobki i szkoły. Znajdziemy tutaj liczne przychodnie lekarskie, Miejski Ośrodek Animacji Kultury, Bibliotekę Publiczną, place zabaw dla dzieci oraz kompleks Orlik. 

Tuż przy LIGO Apartamenty znajduje się największy okoliczny plac wraz z niedawno wykonanym skateparkiem. 

Liczne atrakcje

Nie trzeba jeździć daleko aby znaleźć ciekawe atrakcje w okolicy Wasilkowa. Jedną z nich jest Jurajski Park Dinozaurów w Jurowcach (10 minut). Nad Zalewem w Wasilkowie znajdziemy profesjonalny Wakepark oferujący szkolenia z instruktorem (3 minuty). Miłośnicy zwiedzania z pewnością ciekawie spędzą czas poznając zabytkową drewnianą architekturę podlaskiej wsi (10 minut). W pobliskich Jurowcach znajdziemy klub jeździecki Kres ( 6 minut) oraz szkółkę jazdy konnej i Łucznictwa (10 minut)

 Potencjał inwestycyjny

Wasilków jest także ciekawym obszarem pod kątem inwestycji. Dogodna lokalizacja Wasilkowa umożliwia szybki dojazd do Białegostoku. Ceny mieszkań można zaliczyć tutaj do atrakcyjnych. 

Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca do osiedlenia się samodzielnie lub z rodziną, czy też poszukujesz pewnej inwestycji – Wasilków ma wiele do zaoferowania i warto przyjrzeć się nieruchomościom z lokalnego rynku.

Ulubione ()