Zamieszkaj bliżej natury

Green House Klepacze Etap I to wyjątkowy projekt domów w zabudowie bliźniaczej z szybkim dojazdem do Centrum Białegostoku. To inwestycja, która powstała z myślą o osobach szukających nowoczesnych rozwiązań i świadomie decydujących się na rejony poza ścisłym centrum aby żyć nieco wolniej i bez męczącego pośpiechu. 

Architektura

W ramach inwestycji Green House Klepacze Etap I powstanie 6 domów w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesna architektura, jasne elewacje z szarymi elementami, grafitowa stolarka okienna pięknie tworzą spójne założenie architektoniczne.

Domy wyróżniają się funkcjonalnymi układami pozwalającymi na indywidualną aranżację przestrzeni.

Dla wygody przyszłych mieszkańców planowane jest wygospodarowanie dużego terenu wspólnego – „Strefy relaksu”, sprzyjającej integracji sąsiedzkiej.

Idealna przestrzeń

Osiedle Green House Klepacze zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie. Każdy z domów będzie miał przyjazny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. W strefie dziennej, z myślą o wspólnie spędzanym tu czasie zaprojektowany został przestronny salon z widną kuchnią oraz miejscem do przechowywania w postaci spiżarni. Na piętrze w strefie prywatnej znajdują się dwa komfortowe pokoje, biuro, duża garderoba, pralnia oraz przestronna sypialnia z własną garderobą.

Lokalizacja

Przyjazne, zielone Osiedle z doskonałą lokalizacją

Green House Klepacze to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, dla których istotna jest przede wszystkim przestrzeń, komfort życia ale i swobodny dojazd do miasta Białegostoku – 15 minut.

Dogodne położenie Osiedla w pobliżu przystanku autobusowego, trasy Niepodległości oraz trasy S8 zapewnia swobodny dojazd w każdą cześć Białegostoku oraz szybki dojazd do Warszawy.

Obok Osiedla przebiega szlak Green Velo – liczący ponad dwa tysiące kilometrów i przebiegający przez pięć województw stanowi najdłuższy szlak rowerowy w Polsce.

Na trasie znajdują się liczne miejsca przyjazne rowerom takie jak wiaty rowerowe, miejsca noclegowe i gastronomiczne.

Na trasie Green Velo znajdują się liczne Parki Narodowe oraz najciekawsze miasta wschodniej Polski.

Ulubione ()